Google Görüntülü Reklam Ağı

Hedef kitlenizin alanını siz bile bilmiyor olabilirsiniz. Konuyu açmak gerekirse hedef kitleniz internet sitelerinin her hangi birinde olabilir ve siz hedef kitlenize ulaşamıyor olabilirsiniz. Bunun için reklam çalışmalarınızın çok geniş alanlarda var olması gerekiyor. Google görüntülü reklam ağı milyonlarca kişiye aynı anda ulaşmanızı sağlayan muhteşem bir olanaktır.

Marka bilinirliğinizin artması için görüntülü reklam ağından yararlanmanız çok kısa zamanda sonuç almanızı sağlar. Görsel içerikler her zaman için daha etkilidir.

Google Reklam Sistemi ile Doğru Hedef Kitle

Reklamlarınızı yanlış alanlarda yayınlamanız hem zamanınızı hem de paranızı boşa harcamanız anlamına gelir. Google görüntülü reklam ağı ile milyonlarca web sitesinde banner larınızı görüntüleyebilirsiniz. Bu da kısa sürede dönüş sağlar. Google reklam sistemi ile kullanıcıların ilgi alanlarına göre, sitelerin konusuna göre hedefleme yapabilirsiniz.

Markanız Nerede Görünsün?

Google Görüntülü reklam ağı ile markanız haber siteleri, Youtube, Gmail gibi alanların haricinde milyonlarca internet sitesinde görünür. Hedeflediğiniz müşteri adaylarına en kısa zamanda ulaşmanızı sağlar. Görüntülü reklam ağı ile

  • Reklamlarınızın görüntülenmesi için ücret ödemezsiniz.
  • Banner larınız ücretsiz hazırlanır.
  • Size özel bir müşteri danışmanınız olur.
  • Kampanyalarınız uzmanlar tarafından hazırlanır.
    Yeni müşteriler sizi bulur.